Wybór stacji uzdatniania wody

Koszt zakupu domowej stacji uzdatniania wody jest z pewnością duży. Jeśli jednak policzyć oszczędności, które może nam przynieść takie urządzenie z pewnością zakup zwróci się ze sporą nadwyżką. Dzieje się tak, dlatego, że zmiękczacze wody ograniczają wydatki na środki piorąco czyszczące.Miękka woda wpływa pozytywnie na armaturę sanitarną oraz sprzęty AGD, które znajdują się w każdym gospodarstwie domowym. Dodatkowo wypływa również na odzież, którą pierzemy, gdyż ta nie szarzeje tak szybko, a także na włosy i skórę, dzięki czemu łatwiej nam zadbać o wygląd. Zmiękczacz wody powinien cechować się wydajnością, a także możliwością wieloletniego używania.

W takim przypadku przyda się długa gwarancja na sprzęt. Zmiękczacze Erie IQsoft Eco posiadają aż dziesięcioletnią gwarancję na obudowę i butlę ciśnieniową. Pozostałe elementy również są nią objęte: na głowicę obowiązuje pięcioletnia, a na elektronikę w urządzeniu trzyletnia. Dzięki temu mamy pewność, że w razie jakichkolwiek kłopotów z łatwością uda nam się naprawić sprzęt. Warto zaznaczyć, że to urządzenie ma również dodatkowe zalety, takie jak alarm informujący o małej ilości soli, a także odpowiednie systemy zabezpieczeń. Ważna może okazać się także głowica, która ma podświetlany, dwuwierszowy wyświetlacz.

Samo uruchamianie urządzenia możemy z łatwością przeprowadzić w pojedynkę, ponieważ wystarczy wykonać trzy proste kroki i sprzęt jest gotowy do użycia. Sterownik przewiduje zapotrzebowanie na wodę, dlatego też nigdy nie zabraknie miękkiej wody.

Więcej informacji na stronie http://www.cin.org.pl/erie-iqsoft-eco-innowacyjny-zmiekczacz-wody-na-polskim-rynku/.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s